Sign in to follow this  
Followers 0

Ahn'kahet: The Old Kingdom


1 post in this topic

Posted

Ahn'kahet: The Old Kingdom
Level: 73 - 75 (vstup možný od 68)
Typ instance: Dungeon
Obtížnost: 5, 5(H)
Počet bossů: 5
Lokace: Dragonblight
Drop (ilvl): 200
Finální boss: Herald Volazj
Patch: 3.0.1
Bossové:
Elder Nadox
 
Prince Taldaram
 
Jedoga Shadowseeker
 
Herald Volazj
 
Amanitar (hero)
 
 
 
 
 
 
 

Elder Nadox - dává nature dmg DoT (disease), vyvolává addy, občas vyvolá guardiana a stane se imunní, parta musí zabít napřed guardiana - tehdy nesmí healer moc healovat, jinak imunní boss a addové půjdou po něm (imunní boss se NEDÁ tankovat) - šetřete CD a trinkety.

Prince Taldaram - štít se bossovi shodí aktivací 2 orbů před ním (pavučinové mosty), boss vyvolává ohnivé koule (1, v hero 3), které dávají fire DMG - tankovat zády k partě, healovat a vyhýbat se. Sem tam se zamaskuje a udeří na 1 hráče (stun + 1,5k shadow dmg/2sec.) - trvá dokud boss nedostane cca 40k dmg od party.

Jedoga Shadowseeker - celá parta do středu platformy (jinak wipe) + AoE na miniony bosse - zničení miniona = pull. Když boss zase vzlétne, pošle 1 miniona. Když minion dosáhne kruhu na platformě, boss dostane heal + dps buff - kill miniona.

Amanitar (hero) - dává debuff -75%dmg a -500 defense - tank zapne ability, kdokoli pomocí AoE vyčistěte místo boje od mochomůrek, ty se zelenou aurou dávají dmg + spawnují se nové.

Herald Volazj - na 66% a 33% HP se stane imunní a každému hráči vyvolá jeho klona - kill klony (1. healer, MT poslední, šetřete CD, použijte CC), pak zase dmg bosse, dává shadow dmg (MT i ranged).

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0